Posted by Kata


Spotkanie Death Cafe

Hosted by Katarzyna Górewicz


Date:

Nov. 23, 2023

Start time:

6:00 p.m. (Europa)

End time:

8:00 p.m. (Europa)

Address:

Strych w Młynie

Szeroka 19

Szczecin, Poland

71-211

Poland

 

Accepts donations

This Death Cafe has taken place

Submit a write up for this Death Cafe


About this Death Cafe

Śmierć we wszystkich kulturach ma bardzo istotne znaczenie, jest ujawnieniem zjawisk dotyczących naszej przyszłości. Ale co dalej? Człowiek nie wie co z nim będzie po śmierci. Przebywamy, czy możemy przejść na nowy, inny poziom istnienia. Różne religie udostępniają zbiór poglądów na temat zagadnień.
Trudno jest rozmawiać o umieraniu. Nie każdy posiada w sobie na to przestrzeń.
Podczas spotkań Death Cafe można poznać innych, czasami pojawiających się ludzi, z towarzyszącym o śmierci. Bywa tak, że często można się wypowiadać z rzeczami z często, kogo się nie zna. Death Cafe to spotkanie dla osób, które należy wyrazić, aby porozmawiać o tematach związanych z umieraniem i śmiercią.
Zapraszam Cię do miejsc turystycznych od tabu. Posłuchamy historii. Zadajmy pytania. Wymieniamy się doświadczonym.
Spotkanie nie jest wykładem. Po ostatnim zapytaniu Was do ostatecznej oceny.
 
Dostępny, że Death Cafe nie pełni funkcji terapii lub grupy wsparcia, udział nie jest zalecany dla osób w obsłudze technicznej lub w płycie głównej.
 
Zapraszam do rozmów,
Katarzyna Górewicz
 
 
Cena za udział w Death Cafe jest zabezpieczona i bezpieczna.
Zapisy: sms 881 33 19 33


About Katarzyna Górewicz

Katarzyna Górewicz – ilustratorka, artystka, diunistka, tworzywcielka motanek, istniejea istnienie stosowania, śpiewa może, odnosić się do odtwórstem historycznym, współtworzy Wydawnictwio Triglav. Studia wymagane w Hamburgu na wydziale Ilustracji książek dla dzieci. Zgłębia kulturę ludową pod kątem arteterapeutycznym. Dostępna jest na pięciu serwerach oraz narzędziu do pracy z kobiecą energią, która pojawia się na cyklu rocznym, czyli wszystkich przemianach duchowych związanych ze zmieniającymi się porami roku. Każdy dzień zgłębia pozornie zwyczajną magię domową, która praktykowana z uwagą sprawia, że nasze wejście do środka jest przeistacza. Zawsze, gdy nastąpi rozstrzygnięcie śmierci.


 


Contact the organiser of this Death Cafe

captcha


Please also see: https://fb.me/e/68PqUuiG2