Posted by Luminus


Death Cafe Warszawa

Hosted by Katarzyna Reiter


Date:

Oct. 30, 2019

Start time:

6:00 p.m. (CET)

End time:

8:00 p.m. (CET)

Address:

Kulturalna Cafe

Plac Defilad 1

Warszawa

00-110

Poland

 

Free

This Death Cafe has taken place

Submit a write up for this Death Cafe


About this Death Cafe

 

Czy spotkania Death Cafe w ogóle mają sens? Czy rozmowy o śmierci przy kawie, w kawiarni, z nieznanymi osobami są warte mojego czasu, kiedy i tak wiele mam na głowie? 

 

 

Odpowiedzieć można na te pytania innymi pytaniami : a kiedy ostatnio miałaś/miałeś czas porozmawiać o śmierci? Czy potrafisz rozmawiać o śmierci z rodziną, z przyjaciółmi? Czy wiesz, czym śmierć jest dla Ciebie? A czym dla Twoich najbliższych? Czy potrafisz bez ściśniętego gardła porozmawiać o tym, jak wyobrażasz sobie swój własny pogrzeb? Czy potrafisz o to zapytać tych, o których myślisz, że warto by było zadać im to pytanie?

 

 

Kawiarniane rozmowy o śmierci są przestrzenią, gdzie możesz spotkać się z innymi osobami, które mają otwartość, by poszukać odpowiedzi na niektóre z tych pytań. I zadać swoje własne, ważne w tym momencie. To czas, kiedy usiąście obok nieznajomego może Cię zbliżyć do tej osoby, ponieważ uda wam się porozmawiać o temacie, który dla taki wielu pozostaje tabu.

 

 

Zapraszam na trzynaste spotkanie Death Cafe, które odbędzie się w środę, 30 października godz. 18.00-20.00 w Cafe Kulturalna, Pałac Kultury.

 

https://www.facebook.com/events/2447759871969839/

 

 

 


About Katarzyna Reiter

Since 2014 I have hold 12 Death Cafe meetings in Warsaw.

Holistic and spiritual counsellor, liaison director of the Provisional Institute, astroshamanic facilitator; certified ICC coach and trainer, accredited by the European School of Administration in Brussels. Katarzyna Reiter offers trainings and coaching sessions in Brussels, Luxembourg, Italy, Spain, Lithuania. Graduated in Law, she held managerial positions in various governmental institutions in Poland, worked for the European Commission and represented the country at the United Nations, dealing with environmental issues, sustainable development and climate change topics. 


Contact the organiser of this Death Cafe

captcha