Posted by Anea.Fil


Death Cafe ONLINE Poland

Hosted by Anea Filipek & Anja Franczak


Date:

Oct. 19, 2021

Start time:

7:00 p.m. (CEST / UTC+01)

End time:

9:00 p.m. (CEST / UTC+01)

An Online Death Cafe

This Death Cafe has taken place

Submit a write up for this Death Cafe


About this Death Cafe

DEATH CAFE to spotkanie dla osób, które chcą porozmawiać o tematach związanych z umieraniem, śmiercią i żałobą. Dla ludzi, którzy mająświadomość tego, że nikt z nas nie będzie żyć wiecznie. Zapraszamy Cię do przestrzeni wolnej od tabu, w której można zadawać pytania, słuchać historii innych osób i wymieniać się doświadczeniami.

Spotkanie DEATH CAFE to nie wykład, tylko przestrzeń dialogu. Po krótkim wprowadzeniu zapraszamy Was do aktywnego udziału w rozmowie.

DEATH CAFE jest miejscem otwartej rozmowy o śmierci. Autentyczny dialog ma wspierającą moc i może byćźródłem siły. Jednak pragniemy podkreślić, że DEATH CAFE nie pełni funkcji terapii lub grupy wsparcia. Udział w DEATH CAFE nie jest zalecany dla osób w stanie kryzysu lub w świeżej żałobie.

Spotkanie organizowane jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy Death Cafe przez Instytut Dobrej Śmierci.


About Anea Filipek & Anja Franczak

Prowadzące to członkinie Instytutu Dobrej Śmierci:

Anea Filipek
Jako wolontariuszka w hospicjum wspierałam osoby umierające. Przychodzą do mnie pieśni dla tych, którzy odchodzą i pieśni przejścia. W 2020 zainicjowałam krąg kobiet, dla których ważne są rytuały przejścia, wspólnota oraz przywracanie śmierci i żałobie właściwego miejsca i szacunku. Ukończyłam studia podyplomowe z Zarządzania kryzysem i Pierwszej pomocy emocjonalnej. Pracuję jako koordynatorka badań klinicznych, a także towarzyszę ludziom na ostatnim etapie życia i wspieram w procesie żałoby.

fb.com/towarzyszenie.w.odchodzeniu
www.towarzyszeniewodchodzeniu.pl

Anja Franczak

Zajmuję się edukacją w obszarze śmierci i żałoby. Jako towarzyszka w żałobie wspieram osoby po stracie poprzez konsultacje indywidualne i warsztaty grupowe. Obecnie jestem w trakcie szkolenia na doulę/towarzyszkę umierania. Jestem autorką bloga Sprawy Ostateczne i założycielką Instytutu Dobrej Śmierci.

 

www.anjafranczak.com

 


Contact the organiser of this Death Cafe

captcha