Posted by Anea.Fil


Death Cafe ONLINE Poland CEST

Hosted by Anea Filipek & Sebastian Krajewski


Date:

April 21, 2021

Start time:

7:00 p.m. (CEST / UTC+01)

End time:

9:00 p.m. (CEST / UTC+01)

An Online Death Cafe

This Death Cafe has taken place

Submit a write up for this Death Cafe


About this Death Cafe

DEATH CAFE to spotkanie dla osób, które chcą porozmawiać o tematach związanych z umieraniem, śmiercią i żałobą. Dla ludzi, którzy mająświadomość tego, że nikt z nas nie będzie żyć wiecznie. Zapraszamy Cię do przestrzeni wolnej od tabu, w której można zadawać pytania, słuchać historii innych osób i wymieniać się doświadczeniami.

Spotkanie DEATH CAFE to nie wykład, tylko przestrzeń dialogu. Po krótkim wprowadzeniu zapraszamy Was do aktywnego udziału w rozmowie.

DEATH CAFE jest miejscem otwartej rozmowy o śmierci. Autentyczny dialog ma wspierającą moc i może byćźródłem siły. Jednak pragniemy podkreślić, że DEATH CAFE nie pełni funkcji terapii lub grupy wsparcia. Udział w DEATH CAFE nie jest zalecany dla osób w stanie kryzysu lub w świeżej żałobie.

Spotkanie organizowane jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy Death Cafe przez Instytut Dobrej Śmierci.


About Anea Filipek & Sebastian Krajewski

Prowadzący to członkowie Instytutu Dobrej Śmierci:


Anea Filipek

Jako wolontariuszka w hospicjum wspierałam osoby umierające. Przychodzą do mnie pieśni dla tych, którzy odchodzą i pieśni pogrzebowe. W 2020 zainicjowałam krąg dla kobiet szukających nowego podejścia do śmierci i rytuałów przejścia. Ukończyłam studia podyplomowe z Zarządzania kryzysem i Pierwszej pomocy emocjonalnej. Pracuję jako koordynatorka badań klinicznych, a także towarzyszę ludziom na ostatnim etapie życia i wspieram w procesie żałoby.

https://www.facebook.com/towarzyszenie.w.odchodzeniu

 

www.towarzyszeniewodchodzeniu.pl

Sebastian Krajewski

Kompozytor i pieśniarz.

Autor muzyki ilustracyjnej do popularnych seriali, filmów fabularnych i dokumentalnych. Komponuje muzykę inspirowaną dawnymi stylami muzyki europejskiej, poruszającą tematykę baśniową i fantastyczną, a także nawiązującą do szczególnie interesującej kompozytora historii Dobrych Ludzi (tzw. katarów albo albigensów) z XII/XIII-wiecznej Okcytanii (Souvenirs d'Ariège, śpiewogra Fin'amor). Jest także autorem wielu piosenek.

Z opowiadaczką Beatą Frankowską współtworzy spektakle opowieści.

W ostatnich latach zajmuje się także odszukiwaniem archaicznych tradycji świętego śpiewu, który towarzyszy ludzkim społecznościom podczas obchodów różnych świąt oraz w ważnych momentach życia.

https://opus-series.com/pl/artysci/sebastian_krajewski


Contact the organiser of this Death Cafe

captcha