Hosted by Sprawy Ostateczne


Date:

March 21, 2020

Start time:

3:00 p.m. (Warsaw)

End time:

5:00 p.m. (Warsaw)

Address:

Klubojadalnia Młodsza Siostra

Dobra 14/16

00-388

Poland

 

Accepts donations

This Death Cafe has taken place

Submit a write up for this Death Cafe

About this Death Cafe

Zamów sobie kawę, przysiądź się do wolnego stolika, poznaj obcych, a zaskakująco bliskich ci ludzi - i rozmawiaj o śmierci. Tylko tyle i aż tyle.

DEATH CAFE to spotkanie dla osób, które chcą porozmawiać (lub posłuchać) o śmierci. Dla ludzi, którzy mają świadomość tego, że nikt z nas nie będzie żyć wiecznie. Może często myślisz o skończoności i nie masz z kim o tym porozmawiać? Może uważasz, że brakuje nam współczesnego "ars moriendi", żeby doceniać to, co w życiu jest ważne?

Zapraszamy Cię do przestrzeni wolnej od tabu, w której można zadawać pytania, słuchać historii innych osób i wymienić się doświadczeniami.

Informacje organizacyjne:

21 marca 2020, SOBOTA, 15.00 – 17.00
Młodsza Siostra, ul. Dobra 14/16

Wstęp wolny.

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy Death Cafe przez Sprawy Ostateczne i Ludzie i medycyna.

Kontemplacja śmierci może mieć efekt terapeutyczny, ale DEATH CAFE nie pełni funkcji terapii lub grupy wsparcia. Jeżeli jesteś w sytuacji kryzysowej, proszę zastanów się, czy uczestnictwo w tej chwili jest dobrym pomysłem.


About Sprawy Ostateczne

ANJA FRANCZAK
Pierwsza w Polsce profesjonalna towarzyszka w żałobie. Poprzez blog i podcast Sprawy Ostateczne promuje otwarty dialog o umieraniu, śmierci i żałobie.
www.anjafranczak.com / www.sprawyostateczne.pl

ANIA CHARKO
Psycholożka zdrowia, promuje i tworzy narzędzia, które pozwalają osobom chorym lepiej radzić sobie psychicznie. Prowadzi fundację i podcast Ludzie i medycyna.
www.ludzieimedycyna.pl


Contact the organiser of this Death Cafe

captcha